Jakość materiałów budowlanych

Budownictwo w głównej mierze opiera się na bardzo dobrych i sprawdzonych materiałach budowlanych. Jest w Polsce wielu producentów, którzy produkują doskonałe produkty, z których można budować. Doskonałe produkty to materiały wytrzymałe, trwałe i niezniszczalne. Jednym z bardzo dobrych producentów jest Czamaninek.

Oferta Czamaninka

W swojej ofercie, firma Czamaninek ma między innymi:
– bloczki, pustaki, kształtki,
kształtki wieńcowe,
– całe systemy stropowe i systemy kominowe,
– keramzyt,
– produkty do ogrodu,
– nadproża, belki i strzemiona,
– nowością jest oferta siatek zgrzewanych.

Jak widać dzięki tak szerokiej i mocno rozbudowanej ofercie, opierając się tylko i wyłącznie na produktach Czamaninka, można wybudować cały dom. Oferowane produkty mają różne wymiary i można j wszędzie zastosować. Dla przykładu można podać produkt o nazwie kształtki wieńcowe. Występują one w różnych rozmiarach i kształtach i taka też propozycja jest w ofercie Czamaninka.

Czym są kształtki wieńcowe?

Kształtki popularne są dopiero od niedawna i jest to pierwszy w Polsce kompletny system szalunkowy. Wykonane są one z betonu i do złożenia odpowiedniego szalunku potrzeba różnych kształtek. Kształtki są w wersji zewnętrznej i wewnętrznej, w zależności gdzie potrzebny jest szalunek, takie kształtki się wykorzystuje.

Co daje wykorzystanie kształtek?

Dzięki kształtkom, które same w sobie są szalunkiem, można wykonać obmurówek wieńca stropowego. Wszystkie obmurówki można wykonać bez potrzeby używania drewnianego szalunku.Czamaninek produkuje tego rodzaju kształtki, które są produktem bardzo dobrze wykonanym przez producenta.

Wykorzystanie kształtek wieńcowych daje:

– oszczędności w budowie, wykorzystując je nie ma potrzeby tworzyć drewnianych szalunków,
– montaż ich jest bardzo prosty, doskonale dopasowują się do pustaków produkowanych przez Czamaninską produkcję,
– kształtki dają pewną i bardzo dobrą izolację,
– produkowane są stale i to w takich samych rozmiarach,
– można również zakupić kształtki wraz ze styropianem, dzięki temu od razu mamy docieplenie budynku, bez dodatkowego docieplania,
– wykorzystując kształtki mamy 100 procent wykorzystanego materiału bez żadnych odpadów.

Jak widać kształtki są doskonałym produktem, spełniającym wiele oczekiwań podczas budowy.

© 2019 A MarketPress.com Theme