Jak udekorować kanapę w salonie?

Twoja kanapa w salonie wygląda niezbyt atrakcyjnie? Wystarczy tylko kilka dodatków, aby nadać jej oryginalny wygląd!

Metamorfoza kanapy – to proste!

Na kanapie w salonie spędzamy codziennie dużo czasu – to tam wypoczywamy w gronie bliskich, spotykamy się ze znajomymi, urządzamy imprezy. Jeśli kanapa nie wygląda już tak dobrze lub po prostu czegoś jej brakuje, wystarczy dobrać do niej tylko parę akcesoriów, aby wyglądała jak nowa!

Taka metamorfoza kanapy jest naprawdę bardzo prosta i może wykonać ją każdy z nas. Co więcej, wcale nie pociąga za sobą wysokich wydatków! Na co warto się zdecydować?

Poduszki na kanapę

Najprostszym sposobem, aby nadać kanapie nowe życie, jest dobranie do niej dodatkowych poduszek. Można wybrać poduszki ze sklepu albo poduszki ręcznie robione, które wykonane są przez uzdolnionych artystów.

Wzory i kolory poduszek możemy dobrać indywidualnie do stylu aranżacji wnętrza. Warto trzymać się jednego schematu kolorystycznego, aby uniknąć efektu chaosu.

Obecnie bardzo modne są poduszki ręcznie robione na drutach, które świetnie wpisują się w styl skandynawski, ale możemy także wybrać poduszki wykończone luksusowym aksamitem albo poduszki z etnicznymi wzorami – jest w czym przebierać!

Narzuty i koce na kanapę

Drugim pomysłem na metamorfozę kanapy jest dobranie do niej narzut i koców. Możemy także ze stawić je z poduszkami ręcznie robionymi, aby uzyskać atrakcyjny komplet!

Gdy kanapa nie wygląda już dobrze, jest starsza i nie pasuje do aranżacji, warto przykryć ją całą dużą narzutą – dzięki temu można w mig nadać je nowy wygląd. Do wyboru mamy różne wzory narzut, na przykład możemy zdecydować się na te przypominające welur, na narzuty z futerka albo też na te, które wykonane są z naturalnej bawełny.

Także kanapę można ożywić przez ułożenie na niej ciepłego koca, na przykład koca robionego na drutach. Na pewno przyda się wtedy, gdy będziemy chcieli zdrzemnąć się na chwilę lub okryć się podczas chłodnego, zimowego dnia.

Kup teraz – także przez internet!

Wiele dekoracji na kanapę, w tym także poduszki ręcznie robione oraz koce i narzuty można zakupić przez internet.

Wystarczy tylko kilka chwil, aby sprawdzić oferty i złożyć swoje zamówienie bez wychodzenia z domu!

Poduszki robione znaleźć można w Artistroom.pl

© 2022 A MarketPress.com Theme