Jaki prezent na nowe mieszkanie?

Nowe mieszkanie to długo oczekiwana zmiana w życiu. Wiele osób celebruje ten moment, zapraszając rodzinę i przyjaciół na tak zwaną parapetówkę. Co podarować bliskiej osobie z okazji wymarzonej przeprowadzki? Doskonałym pomysłem będzie prezent personalizowany, taki jak ozdobny numer na drzwi.

Parapetówka – świętowanie przeprowadzki w gronie najbliższych

Przeprowadzka to zawsze duża zmiana. Mało co cieszy tak jak wymarzone, nowe mieszkanie. To jeden z tych momentów, które zapamiętuje się na długo, jeśli nie na zawsze.Aby uczcić tę chwilę, wiele osób organizuje specjalną imprezę, nazywaną popularnie parapetówką. Ta zwykle odbywa się, kiedy mieszkanie nie jest jeszcze w pełni urządzone. Zgodnie ze zwyczajem właściciele mieszkania serwują przekąski i wznoszą toast, a goście obdarowują ich drobnymi prezentami na nowe mieszkanie. Najczęściej są to akcesoria czy dekoracje, które pomogą wykończyć nowe mieszkanie.

Personalizowany prezent na nowe mieszkanie: numery na drzwi

Wybierając się na parapetówkę do znajomych, warto zawczasu pomyśleć o odpowiednim prezencie. Ten nie musi być drogi, ważne by był praktyczny, ale i pomysłowy. Świetnym pomysłem są wszelkiego rodzaju przedmioty przydatne w meblowaniu czy dekorowaniu zwykle jeszcze dość surowych wnętrz.Chcąc się wyróżnić, można postawić na prezent personalizowany. Taki drobiazg stanie się pamiątka na lata. Można zaskoczyć bliskich choćby numerami na drzwi – te z pewnością się przydadzą w nowym mieszkaniu czy domu. Pomogą oznaczyć wejście do domu, a przy okazji staną się efektowną ozdobą.

Gdzie kupić oryginalny prezent na parapetówkę?

Gdzie szukać stylowych, personalizowanych numerów na drzwi? Te często oferują sklepy z akcesoriami do wnętrz, czasem można je znaleźć także w sklepach meblowych albo budowlanych. Największy wybór oferują jednak sklepy internetowe, także te z personalizowanymi prezentami na różne okazje. Można kupić tam numery na drzwi w różnych kolorach i stylach: stylizowane na estetykę retro, nowoczesne albo glamour, loftowe, klasyczne lub drewniane. Estetykę numerów na drzwi najlepiej dopasować do gustu obdarowywanej osoby. Można podpytać ją także, w jakim stylu zamiesza urządzić swoje wymarzone mieszkanie.

Numery na drzwi dostępne są w ofercie grawernia.pl.

© 2022 A MarketPress.com Theme