Czym charakteryzuje się żarówka LED GU10?

Producenci oferują szeroką gamę opraw oświetleniowych i żarówek z różnymi gwintami. Jedną z takich żarówek jest model GU10. Czym się charakteryzuje? W jakich lampach stosuje się takie oświetlenie?

Żarówki ledowe GU10

Żarówki LED mają wiele zalet. Przede wszystkim są oszczędne i świecą znacznie dłużej niż pozostałe żarówki. Gwint GU10 jest bardzo popularny w oprawach halogenowych. Główną zaletą jest niskie zużycie energii i odporność na wstrząsy.

Żarówki ledowe gu10 dostępne są w różnych temperaturach barwowych. Barwa zimna idealnie nadaje się do kuchni nad blatem. Ciepłe światło doskonale pasuje do sypialni i salonu, a neutralne można zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Czym charakteryzuje się gwint GU10?

Gwint GU10 ma dwie krótkie, ale dość grube nóżki. Można znaleźć żarówki LED i zwykłe. Nadają się do różnego rodzaju opraw oświetleniowych i można je stosować w lampkach nocnych, ściennych, stojących i wiszących.

Górna część żarówki może mieć różne wymiary. Nóżki natomiast rozstawione są na szerokość 10 milimetrów. Najczęściej cała żarówka ma wielkość od 45 do 55 milimetrów. Montaż jest niezwykle prosty. Wystarczy włożyć żarówkę do oprawy i delikatnie przekręcić.

Dlaczego warto wybrać żarówkę LED z gwintem GU10?

Gwint GU10 jest bardzo popularny i wielu producentów opraw stosuje właśnie taki model w swoich produktach. Żarówka LED jest energooszczędna i ekologiczna. Nie nagrzewa się i może być stosowana w oprawach halogenowych.

Kosz zakupu takiej żarówki nie jest duży, a cena zależna jest od mocy i producenta.

© 2022 A MarketPress.com Theme